Zamówienia do Wszechświata

Ostatnio w mojej Przestrzeni bardzo często przewija się sformułowanie: ZAMÓWIENIA DO WSZECHŚWIATA, a to za sprawą wydarzenia, które już bardzo niebawem – o tym niżej, a jeśli chcesz wiedzieć już teraz o co chodzi – kliknij tutaj :)

No i właśnie. Nie wiem, jak dla Was, ale dla mnie początkowo to sformułowanie – ZAMÓWIENIA DO WSZECHŚWIATA – brzmiało ono co najmniej dziwnie :)

Byłam wychowana w świecie modlitwy, proszenia Boga i czekania na łaskę, która nadejdzie lub nie, wychowana w swojego rodzaju negatywiźmie i czymś w rodzaju… pogardy? Do obfotości, bogactwa, innych ludzi w ogóle… myślałam sobie, przez pryzmat swojego wrodzonego marzycielstwa, że ooooch, no jest ch*jowo, ale może chociaż pomarzę. Chciałabym… fajnie by było… marzy mi się… i tak dalej.

A zamówienia? Pomijając, że taki termin poznałam stosunkowo niedawno, to brzmiał dla mnie jak jakieś… żądanie? Płacić trzeba… a skąd ja ci wezmę na to. Poza tym brzmiał… trochę głupio. Trochę jak dziecięca zabawa w sklep.

Ale było to tylko pierwsze wrażenie, ze schematu, którym kierowałam się wcześniej. Gdy zrozumiałam, czym są zamówienia i dlaczego tak się nazywają – wszystko stało się jasne, przestało być dziwne i zaczęło mieć głęboki sens.

Czym są zatem Zamówienia do Wszechświata? Jest to tak naprawdę decyzja o wybraniu takiego wariantu rzeczywistości, który sprawi, że będziesz czuła się szczęśliwa i spełniona.

Ale aby to mogło się zrealizować – musisz wiedzieć, czego chcesz. Musisz to określić, zwerbalizować bardzo, ale to BARDZO precyzyjnie. Musisz być absolutnie pewna, że chcesz właśnie tego. Musisz też być świadoma, że to do Ciebie przyjdzie (bo czemu by nie) i że to już z Tobą zostanie. Konieczne jest też pełne i totalne zaufanie, że ten, który realizuje zamówienie, czyli Wszechświat, zawsze działa na Twoją korzyść. Więc jeśli przyszło coś innego lub zamówienie zaginęło – tak właśnie miało być.

I teraz zobacz… czy nie takie właśnie warunki musisz spełnić, aby coś ZAMÓWIĆ? Cokolwiek, niech będzie sukienka na Zalando. Wybierasz ją bardzo precyzyjnie, ze świadomością nie tylko długości, koloru czy rozmiaru, ale też kroju, okazji, na którą ją założysz, a także np. składu materiału, a może też tego, w jaki sposób, gdzie, przez kogo i z jaką misją została wyprodukowana. Klikasz przycisk zamówienia i w tym momencie bierzesz odpowiedzialność za wszelkie konsekwencje związane z tym, co zamawiasz. A potem czekasz, aż przyjdzie. Wypatrując znaków, takich jak np. sms z paczkomatu. Cały czas też działasz – dopasowujesz buty, myślisz o tym, jak będziesz się czuła w tej sukience na imprezie, potem idziesz tę paczkę odbrać. Odpakowujesz, zakładasz, używasz :) Nie przyszła? Ok, założę tę, którą już mam. Tak widać miało być.

Czy takie warunki spełnia marzenie? Nie. Marzenie nie jest precyzyjne i z założenia jest marzeniem :) W momencie spełnienia przestaje nim po prostu być :) Czy takie warunki spełnia prośba? Nie. Prośba zakłada pewien poziom bierności z Twojej strony. Błaganie? Modlitwa? Też nie. Błagając czy modląc się wychodzisz z pozycji braku. Nie masz i błagasz, aby mieć. Nie ma neutralności i spokoju wewnętrznego.

Tymczasem słowo ZAMÓWIENIA pasuje tutaj wprost idealnie :)

Bo gdy zamawiasz coś w sklepie, to Ty decydujesz. Ty działasz. Ty bierzesz odpowiedzialność. Wiesz dokładnie, czego chcesz i konsekwentnie działasz w tym kierunku. Wychodzisz z punktu dojrzałości i sprawczości.Nie histeryzujesz i życie Ci się nie wali, gdy coś stanie na drodze do realizacji. Tak samo jest z manifestowaniem tego, czego pragniesz.

Aby to mieć – musisz wyjść z punktu stanowczej decyzji, że to ma zaistnieć w Twoim życiu, wyzbyć się blokad, wątpliwości, nadmiernych potencjałów, wszelkich niedomiarów i wątpliwości. Masz stanąć w prawdzie o tym, jak jest teraz i określić bardzo precyzyjnie, czego chcesz w zamian – nie mam sukienki na wesele, mam sukienkę na wesele, założę do niej takie uty, bez rajstop, włosy w taki sposób, makijaż taki, idealnie będzie pasowac do garniaka mojego Lubego ;) – czyż nie?

Innymi słowy – masz to z dojrzałością, spokojem i zaufaniem wziąć w swoje ręce :) I to doskonały czas, aby to zrobić, ponieważ już na dniach, 23 października 2023 roku, rozpoczynają się wyjątkowe 5-dniowe warsztaty, właśnie o takim tytule: „WEŹ ŻYCIE W SWOJE RĘCE, czyli Zamówienia do Wszechświata” :)

Warsztaty te poprowadzę ja i będą to pierwsze warsztaty w ramach projektu W DRODZE KU SOBIE :) I tylko ten jeden jedyny raz będą bezpłatne :) Dlatego tym bardziej zachęcam Cię do zapoznania się ze szczegółami – poniżej przycisk, pod którym znajdziesz możliwośc zapisu, jeszcze niżej kilka słów więcej o tym, dlaczego warto wziąć w nich udział (nie tylko dlatego, że są bezpłatne ;)), a na samym dole znajdziesz linka do odcinków podcastu, w których mówię jeszcze więcej o zamówieniach, a także o synchroniczności i intencji :) To lecimy :)

„WEŹ ŻYCIE W SWOJE RĘCE, CZYLI ZAMÓWIENIA DO WSZECHŚWIATA”!
– 5-dniowy, bezpłatne głęboko transformujący warsztat online!

 

 

Pierwsza edycja warsztatów „Weź życie w swoje ręce, czyli Zamówienia do Wszechświata”, to wydarzenie wyjątkowe w ogóle i wyjątkowe dla mnie :) Przez pięć dni od 23 do 27 października 2023, dzień po dniu, będziemy spotykać się na Zoomie w godzinach 18-20, aby wspólnie składać Zamówienia do Wszechświata :)

Przez te 5 dni nie tylko dowiesz się, jak skutecznie manifestować, ale też wyjdziesz z gotowymi, własnymi Zamówieniami do Wszechświata i instrukcją, co dalej z nimi zrobić :)

Wspólnie omówimy różne obszary życia, które są dla nas ważne i wzajemnie wesprzemy siebie w tym, aby zamówienia, które składamy, brzmiały tak, by Wszechświat nie miał najmniejszych wątpliwości, co ma nam dostarczyć :)

Będą też zadania domowe, pliki pomocnicze, a także sesja Q&A, podczas której będziesz mogła zarówno zadać dodatkowe pytania, jak i upewnić się, czy Twoje Zamówienia są dla Wszechświata jasne i klarowne :)

 

PLAN WARSZTATÓW:

DZIEŃ 1 – Poniedziałek – 23 października, 18.00-20.00

Czym są Zamówienia do Wszechświata i jak je skutecznie składać?

Zamów sobie zdrowie!

DZIEŃ 2 – Wtorek – 24 października, 18.00-20.00

Relacje z ludźmi, bliższymi, dalszymi i tymi, których chcesz spotkać.

DZIEŃ 3 – Środa – 25 października, 18.00-20.00

Praca marzeń :)

DZIEŃ 4 – Czwartek – 26 października, 18.00-20.00

Co zamieni Twoje życie w święto?

DZIEŃ 5 – Piątek – 27 października, 18.00-20.00

Q&A

 

Tak jak wspomniałam – jest to wydarzenie w pełni bezpłatne. I chciałabym tu zostawić jeszcze kilka słów wyjaśnienia, dlaczego jest bezpłatne, skoro tu jest tyle wartości, przestrzeń kalibruje to wydarzenie bardzo wysoko (sprawdzałam :)), a przecież we Wszechświecie musi być równowaga.

Ano musi być i ja otrzymam swoją zapłatę :) Co zatem nią będzie? Czyli jaką wartość otrzymam ja, prowadząca? :)

Po pierwsze – będzie to pierwsze wydarzenie, pierwsze moje warsztaty, które poprowadzę w projekcie W DRODZE KU SOBIE. Rozmawiając z Wami o tym, co jest pierwszym i absolutnie kluczowym krokiem do tego, aby móc żyć w swoim pełnym potencjale i stanąć w swojej prawdziwej kobiecej mocy, jest rozmową właśnie o tym, co jest jedną z najważniejszych wartości w moim życiu. Chcę się dzielić swoim doświadczeniem i punktem widzenia, chcę poznać Wasz i chcę zobaczyć, jak czuję się w roli prowadzącej takie intensywne i pełne emocji warsztaty :)

No właśnie – to będzie mój debiut w takiej formie przekazu, dlatego też po warsztatach poproszę Cię o feedback – co Ci dały te warsztaty, co była fajne, czego zabrakło i co byś zmieniła. To będzie dla mnie naprawdę bardzo, ale to bardzo cenne! Będzie mi też ogromnie miło, jeśli podzielisz się opinią na temat tych warsztatów, którą będę mogła umieścić na stronie :) Możesz też postawić mi kawę (linka do buycoffee.to znajdziesz w opisie :)

Ale ważne jest też dla mnie to, że udział w bezpłatnej edycji NIE ZOBOWIĄZUJE CIĘ do pisania opinii czy feedbacku, czy stawiania kawy. Jeśli poczujesz, że masz chęć – będzie super, jeśli nie – też jest ok. I już :)

Dodatkowo 23 października 2023 r., pierwszy dzień tych warsztatów, to dla mnie dzień szczególny. To właśnie tego dnia symbolicznie przyjdzie na świat mój projekt W DRODZE KU SOBIE. On już jest, już o nim wiecie, już go widać, ale wciąż jeszcze się nie narodził :) I właśnie tego dnia z radością powitam w swoim życiu to, na co czekałam i w czym będę realizować swoją życiową misję. Wasza obecność, obecność kobiet z podobną wrażliwością i systemem wartości jest dla mnie tym, czego pragnę, aby uczynić ten dzień absolutnie pięknym, pamiętnym i wyjątkowym :)

Wszystkie potrzebne informacje, linka do zapisów, listę plików, które dostaniesz, oraz informację, dla kogo są te warsztaty (na wypadek, gdybyś jeszcze się wahała i chciała się upewnić) – znajdziesz pod przyciskiem, który już był, ale niżej jest jeszcze raz :)

 

 

Przypomnę jeszcze, że warsztaty są bezpłatne tylko ten jeden, jedyny raz :) Dlatego tym bardziej mam nadzieję, że do zobaczenia! A jeśli znasz kogoś, kto by także chętnie wziął w nich udział – prześlij linka do zapisu albo i linka do tego wpisu :)

 

PODCAST – ODCINKI O ZAMÓWIENIACH :)

I na sam koniec już zapraszam Cię bardzo, ale to bardzo serdecznie do posłuchania kolejnych odcinków mojego podcastu W DRODZE KU SOBIE :) W kontekście niniejszego wpisu szczególnie polecam Ci te:

O intencji

Zamówienia do Wszechświata, czyli kosmiczne Allegro :)

Synchroniczność