Witaj w podcaście

W DRODZE KU SOBIE :)

To podcast dla Kobiet, które po rozstaniu z wieloletnim partnerem
budują na nowo siebie i swoje życie.
Dla Kobiet, które chcą spotkać się z prawdziwą sobą
oraz ruszyć z życiem do przodu, w miłości własnej i spełnieniu.
Więcej o podcaście tutaj :)

ODCINEK 4 – Jaka jest moja intencja na ten podcast?

W tym odcinku opowiadam o tym:

♥ czym jest intencja i po co komu ona :)
♥ jaka jest moja intencja na ten podcast,
♥ co możesz zyskać, słuchając tego podcastu.

Posłuchaj na Spotify

W dzisiejszym odcinku będzie o tym, jaka jest moja intencja na ten podcast. Zacznę od tego, czym w moim rozumieniu jest intencja i po co ją nadaję.

Intencja to świadoma decyzja, dokąd kierujemy naszą uwagę podejmując działania czy podążając za myślami. Za intencją stoją emocje, pragnienia, cele, chęci, potrzeby… Tam zmierza nasza energia, a za energią właśnie nasza uwaga. Zatem jeśli zdamy sobie sprawę, określimy, co leży u podłoża naszych działań, ale też określimy, dokąd chcemy zmierzać dzięki nim i w jaki sposób – energia podąży właśnie w takim kierunku, bo taki jej nadamy :)

Innymi słowy – jeśli idziesz do sklepu z myślą – masakra, nienawidzę zakupów, i tak nic nie znajdę, tylko stracę czas – to szansa na to, że wrócisz z tym, po co idziesz, maleje w oczach :) Jeśli natomiast powiesz: idę do sklepu z intencją kupienia sukienki, która będzie leżała na mnie świetnie, i w dodatku spędzenia miło czasu na zakupach – już sam nastrój zmienia się z automatu :)

A jeśli nie nadasz żadnej intencji? Ona i tak zostanie nadana, zrobi to sam Wszechświat zaciągając dane z Twojej całej osoby, a najczulszym źródłem intencji są nasze traumy i lęki. Dlatego, że to właśnie pamięć o nich i ich konsekwencje, biologiczne i psychologiczne, mają za zadanie chronić nasze życie. I jeśli nie nadamy intencji z pola serca, z pola duszy, z odwagi, z pragnień, z dążeń, zostaną zaciągnięte właśnie z tych bolesnych obszarów, co oczywiście będzie miało swoje konsekwencje w tym, jak będzie wyglądała nasza droga do celu i jaki nastrój będzie jej towarzyszył i czy w ogóle do niego dotrzemy.

Kiedyś nie nadawałam świadomej intencji swoim działaniom, decyzjom, projektom. Odkąd jednak to robię – naprawdę wiele się w moim życiu zmieniło. Dlatego też absolutnie nie mogłam pozostawić tego podcastu jak i całego projektu W DRODZE KU SOBIE, łasce moich bólów, lęków, złych doświadczeń i traum… i (podobnie jak poprzedniego projektu) łasce karmy wcieleniowej.

Intencja jest tak bardzo ważna, tak niesamowicie kluczowa w naszym życiu, jest jak kierunkowskaz, jest jak pionizator, jak coś, co daje strukturę, co pozwala na wpływ i sprawczość, że to nie będzie o niej jedyna wzmianka :) Już niebawem będzie dużo więcej i o intencji i o zamiarze wewnętrznym i zewnętrznym, o tym, jak afirmować, manifestować, składać zamówienia do Wszechświata i jak żyć wedle tego, czego pragnie nasza Boża Iskra :) To będzie naprawdę lada moment, a dziś – jaka jest moja intencja na ten podcast?

Moją główną intencją na ten podcast jest pokazanie Ci, że Twoje życie i Twoje doświadczenia to ciągłe wznoszenie się po spirali świadomości. To nie jest kręcenie się w kółko. Tym bardziej się nie cofasz. Wręcz przeciwnie. Jesteś na wyższym poziomie i możesz spojrzeć z dystansu, z góry na swoje położenie. Możesz zrobić coś nowego. Innego. Lepszego. Odważyć się zrobić ten krok. Polecieć. I to pozwoli Ci na przerwanie cyklu ustanowionego w przeszłości. Zwłaszcza, że widok z lotu ptaka pozwala na zobaczenie swoich kroków z dystansu i otwiera dostęp do wniosków i do głębszej mądrości za nimi stojącej. Bo to wszystko było PO COŚ. Dzięki każdemu doświadczeniu, większemu i mniejszemu, możesz zrobić coś inaczej, coś w nowy sposób, nawet jeśli wydaje Ci się, że oto znów punkt wyjścia. Moją intencją jest przypomnienie Ci, że masz wybór. Jak zdecydujesz się zachować teraz, gdy masz już tę wiedzę? Odważysz się jej użyć i zamienić w świadomość?

Moją intencją jest też pobudzić w Tobie poczucie odpowiedzialności za siebie i Twoje życie. Ty i tylko TY jesteś wspólnym mianownikiem doświadczeń, które pojawiają się w Twoim życiu. A jeśli jakieś doświadczenie się powtarza… zastanów się, jakiej lekcji nie odrobiłaś…

Chcę pomóc Ci się wzbić w powietrze, w górę, pod niebo, abyś mogła zobaczyć to z perspektywy. Zobaczyć to, co się powtarza, wyciągnąć wnioski i ruszyć dalej. Kiedy już poczujesz, że masz tę moc, aby nie kręcić się w miejscu, posiądziesz klucz do swojej wolności, sprawczości, samodzielności, i zaczniesz wreszcie kreować w zgodzie ze swoim najwyższym potencjałem.

Moją intencją na ten podcast jest też przypomnienie Ci, że aby pojawiły się w Twoim życiu cuda, musisz zrobić na nie miejsce. Musisz się otworzyć na przyjmowanie tego, co ma do zaoferowania Ci Wszechświat. Aby przyjmować, musisz też przestać upierać się, aby być ciągle tym, kto daje, bo w ten sposób tworzysz nierównowagę, która stale odbija się na Twoim życiu.

Oddaj stery Wszechświatowi. Zrezygnuj z kontroli. Z oczekiwań. Z narzutów, które dotychczas przykrywały to, kim naprawdę jesteś. Zobacz siebie, zobacz też innych, takimi jakimi są naprawdę. I pozwól się napełnić prawdą o rzeczywistości która Cię otacza, o pięknie, które tkwi w autentyczności Twojej i innych, w prawdzie o sobie samej. Pozwól napełnić się tym, co Wszechświat ma Ci do dania.

Moją intencją jest też przypomnienie Ci z wielką mocą, że JESTEŚ KOBIETĄ. Niesiesz w sobie, w swojej fizyczności energię Yin. To kreatywne myślenie. Inspiracja. Wrażliwość. Empatia. Intuicja. Emocjonalność. Czy ceniłaś to właśnie w sobie? Czy masz do tego dostęp? Czy pozwalasz sobie na to?

Moją intencją jest też to, aby przypominać Ci, że to w Tobie leży największy skarb. Ty sama nim jesteś. I możesz stworzyć dla siebie takie życie, jakiego pragniesz. Tylko pozwól sobie pragnąć. Pozwól sobie manifestować. Kreować. Dopuść do siebie to, czego pragniesz. Tak po prostu :)

I mam jeszcze jedną intencję na ten podcast. Chcę Ci przypomnieć, że aby coś się zmieniło – trzeba ruszyć z miejsca. Już dość tu tkwisz, to już Ci nie służy. Tu już nie ma niczego więcej do nauczenia się. Pora w drogę :) To czas na podsumowanie, na bilans, na docenienie dotychczasowego doświadczenia. I czas na nowy sposób bycia. Nowe schematy. Nowe budujące zachowania. Na życie w egregorze, który będzie Cię budował zamiast ściągał w dół i równał z ziemią. Masz wybór.

Masz też wybór, jak podejdziesz do tego, co się teoretycznie nie udało. Czy zobaczysz piękno w tej lekcji? W tym końcu? W tym upadku? W tym rozstaniu? W tym splątaniu? Gdy zacznie do Ciebie przeciekać zrozumienie, kropla za kroplą, oczywistym się stanie to, że teraz jesteś w nowym miejscu. Przed Tobą nowy początek. Nowe możliwości. Moją intencją jest to, aby oświetlać Ci je i rozszczelniać Ciebie po to, aby to zrozumienie mogło wlać się w Ciebie wartkim strumieniem.

Moją intencją jest prowadzić Cię tam, gdzie już nie rozpamiętujesz przeszłości, nie trzymasz się kurczowo tego, czemu trzeba dać po prostu odejść. Chcę Cię prowadzić tam, gdzie czujesz swoje doświadczenia jako trampolinę, za którą jesteś wdzięczna. Gdzie będziesz wolna od wszystkiego, co trzyma Cię w starym i gdzie będzie mogło przyjść w to miejsce to co jest piękne i nowe.

Moją intencją jest też to, abym ja także z Tobą przeżywała te wszystkie piękne rzeczy. Nie tylko chcę Ci towarzyszyć, inspirować Ciebie, ale chcę też sama tego wszystkiego doświadczać jeszcze bardziej.

Wyruszysz ze mną w tę podróż? :)

Ważne linki z odcinka (i nie tylko :))

Rozmowa wstępna :)

Wiadomości z Przestrzeni Serca

Youtube

Instagram

Facebook

Adres e-mail: kontakt@wdrodzekusobie.pl

Pozostałe dane kontaktowe w zakładce Kontakt.

Pozostałe odcinki znajdziesz tutaj :)

Jeśli te treści są dla Ciebie wartościowe – będzie mi miło, jeśli podzielisz się ze mną swoimi przemyśleniami :)

Możesz napisać maila, możesz też zostawić komentarz w mediach społecznościowych :)
A może znasz kogoś, dla kogo te treści mogą być ważne? Jeśli tak – prześlij mu do posłuchania :)

Możesz też postawić mi kawę – klik :)

Pamiętaj też, że jeśli jesteś gotowa na zmiany i chcesz o tym porozmawiać,
zapraszam Cię na niezobowiązującą, jednorazową, 60-minutową Rozmowę Wstępną ♥
Więcej o niej przeczytasz pod linkiem poniżej :)

Ta rozmowa jest całkowicie niezobowiązująca, to znaczy, że możesz po prostu się zapisać, skorzystać
i nie podjąć ze mną dłuższej współpracy i to jest w 100% ok, a wartość i tak otrzymasz :)