Początek

To jest POCZĄTEK.

Mój początek. I Twój początek.

Początki bywają bardzo trudne. Ja właśnie sprowadzam na świat moją Misję Życiową. Jestem bardzo zainspirowana i szczęśliwa, ale jednocześnie tak trudno mi po prostu zacząć. ZACZĄĆ TO NOWE. To wymagało też zakończenia starego. To też było wymagające. Bolesne. Nadal jest.

Długo zastanawiałam się jak zacząć pisać tu o tym, co chcę robić w ramach „W drodze ku sobie”. Jak się otworzyć, jak zacząć po prostu dawać to, co w sobie mam i co domaga się wysłania w świat. Postanowiłam więc po prostu napisać, że trudno mi zacząć.

I to może być dobry początek. Bo Twój początek też był lub jest trudny. Trudny był koniec. A ja Ciebie rozumiem. Bo tam też byłam. Bo teraz też tu jestem, choć w zupełnie innym temacie.

Dlatego zacznę od POCZĄTKU.

Nazywam się Agata Dąbrowska. Wspieram Kobiety, które budują siebie na nowo, po rozstaniu z wieloletnim partnerem. Pomagam im zrzucić z siebie schematy z przeszłości, spotkać się ze sobą i ruszyć z życiem do przodu, w miłości własnej i spełnieniu (zobacz tutaj).

Zatem jeśli jesteś taką kobietą lub taką masz w swoim otoczeniu – zaproś ją tutaj. Wierzę, że znajdzie(sz) tutaj to, czego szuka(sz).

 

Z Miłością

Agata